Vložit inzerát

SAP KONZULTANT HR | až 120 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s podporou a implementací SAP HR? Domluvíte se bez problému anglicky? Mezinárodní dynamické prostředí je něco pro Vás?

V tom případě hledáme právě Vás jako posilu do týmu SAP konzultantů!

V mezinárodní konzultační společnosti budete mít na starost:

* tvorbu procesních analýz, funkčních specifikací a nabídek
* odpovědnost za svou část v implementačních projektech
* podporu uživatelů v oblasti SAP HR a řešení problémů
* vytváření technické dokumentace a manuálů
* školení klíčových i koncových uživatelů

Požadavky

* minimálně 3 roky praxe na pozici SAP konzultant - HR
* zkušenosti z implementačních projektů
* znalost angličtiny na komunikativní úrovni - kontakt se zahraničními zákazníky
* znalost příslušné legislativy
* výhodou je zkušenost s podporou v oblasti SAP HR ve státní správě

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek