Vložit inzerát

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA V ODDĚLENÍ FINANCÍ | PRAHA 1

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Pojďte pracovat pro jednu z největších personálních agentur v ČR a staňte se součástí našeho přátelského týmu!

Hledáme studenty, maminky na mateřské/rodičovské dovolené na výpomoc ve finančním oddělení.

Časová kapacita: 15-20hod./týden, flexibilní rozvržení pracovní doby.
Preferujeme dlouhodobou spolupráci na DPP/DPČ.

Co bude hlavní náplní Vaší práce?

- administrativní podpora oddělení financí
- správa složek zaměstnanců
- práce s interními databázemi
- skenování, třízení a archivace finančních a HR dokumentů
- archivace složek do centrálního archivu
- zasílání faktur na klienty
- odesílání pošty

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření velkou výhodou
- finanční nebo administrativní pracovní zkušenost vítána
- nadšení pro finanční svět
- znalost práce s balíčkem MS Office (Outlook, Excel)
- pečlivost, loajalita, spolehlivost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 130 CZK do 150 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek