Operátor výroby Otrokovice, Mzda od 23 000 ,- čistého, nástup IHNED

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Zlín (Zlínský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Hledáme spolehlivé lidi na obsluhu výrobních strojů do třísměnného provozu. Nepožadujeme zkušenosti , ani vzdělání v oboru. Nemusíš se ničeho bát, jelikož tě všemu naučíme.

Zajistíme ti prohlídku výroby, ať víš, co tě čeká. Práce není fyzicky náročná, zvládne ji kdokoliv a zaručujeme ti zázemí skvělé společnosti, která si tě bude vážit.

Práce je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

CO BUDETE DĚLAT

Obsluhovat výrobní stroje

Manipulovat a ukládat výrobky

Kontrolovat kvalitu hotových produktů

Udržovat stroje, zařízení a pracoviště v čistotě

NABÍZÍME VÁM

Práci na hlavní pracovní poměr

Mzdu od 26 560 – 34 500 Kč

Kariérní růst

6 týdnů dovolené

Příspěvek na stravu ve firemní jídelně

OD VÁS POŽADUJEME

Základní vzdělání

Učenlivost

Šikovné ruce

Týmovost

Fyzickou zdatnost

POHOVORY VE STŘEDU 18.05.2022 VOLEJTE PRO BLIŽŠÍ INFORMACE!

na 558 433 323 / 720 986 676 nebo zašli svůj životopis na email ostrava@arwa.cz

Těšíme se na tebe!

Místo pracoviště

Otrokovice

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží