Vložit inzerát

KEY ACCOUNT MANAGER – IT/Engineering | PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

- Správná kombinace získávání a péče o existující projekty/klienty
- Budování a udržování vztahů s aktuálními klienty
- Získávání nových klientů podle dohody (klienti mohou být v celé ČR)
- Informovanost o dění u klienta, situaci a budoucích potřebách firmy
- Navázání kontaktu s klíčovými manažery náboru

Další aktivity:

- Spolupráce s týmem HR/náboru a stanovení požadavků klienta
- Účast na náborech včetně provádění pohovorů
- Účast na posuzování nových i stávajících kolegů na projektech
- Rozvoj stávajících projektů a klientů, práce s marží
- Spolupráce s kolegy z dalších poboček (Německo, Polsko aj.)
- Reportování vedení o schůzkách, pohovorech a předpovědi do budoucna
- Péče o svěřené zaměstnance a kontraktory, spolupráce s manažerkou kanceláře, manažerkou HR a účetní

Požadavky

- Znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- Angličtinu na komunikativní úrovni (práce i s mezinárodními klienty)
- Zájem o oblast IT či Engineeringu
- Profesionální vystupování, orientace na zákazníka
- Zkušenosti s body-shoppingem/leasingem lidských zdrojů, sektor Engineering/Automotive, IT, projektovým managementem výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek