Vložit inzerát

VÝROBNÍ ŘEDITEL | LIBEREC

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený vedoucí či manažer výroby? Máte technické znalosti? Nebojíte se nových výzev?

Pak čti dá!

Právě hledáme vhodného kandidáta na pozici VÝROBNÍ ŘEDITEL!

Pracovní náplň:

- plánování, určení priorit a organizace práce na úseku obrobny, montáže a servisu
- řízení a organizace servisní činnosti zakázkové výroby
- vedení a rozvoj týmu
- spolupráce, nastavení a optimalizace procesů a jejich návaznosti ve výrobě
-práce s projektovou dokumentací, smlouvami, harmonogramy apod.
- sledování a vyhodnocení nákladů výroby během projektu
- implementace požadavků ISO ve výrobě
- interní spolupráce napříč firmou

Požadavky

Bez čeho to u nás nepůjde?

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- AJ na úrovni B2 a více
- praxe na obdobné pozici - ideálně menší společnost
- obchodní duch
- zkušenost s vedením týmu lidí
- znalost projektové dokumentace včetně principů konstrukce
- znalost ISO standardů
- zkušenost se zakázkovou výrobou výhodou
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek