Vložit inzerát

INTERNÍ LEKTOR | PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Perspektivní společnost podnikající v oblasti služeb hledá vhodné kandidáty na pozici Interní lektor.

Chcete přispět k rozvoji atraktivního produktu, který je stálicí na českém trhu? Máte zkušenosti se školením zaměstnanců, organizací školení či již máte za sebou lektorskou certifikaci?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- péče o obchodní síť ve svěřeném regionu
- rozvoj soft skills a hard skills zaměstnanců
- spoluúčast na adaptačním procesu nováčků
- organizace školení pro sales týmy, lektorská činnost
- vedení talent programu
- pomoc manažerům při nastavování akčních plánů

Požadavky

- alespoň 5 let zkušenosti na podobné pozici jako interní trenér či lektor
- trenérská/lektorská certifikace velkou výhodou!
- výborné komunikační dovednosti, proklientský přístup, orientace na výsledek
- obchodní myšlení a prodejní dovednosti jsou velkou výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek