Vložit inzerát

TECHNOLOG | PŘÍPRAVA VÝORBY | ŠANCE PRO ABSOLVENTY VŠ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chceš nastartovat svou kariéru, či si prohloubit svoje znalosti?
Máš zájem pracovat ve výrobním prostředí a jsi schopný pracovat v CAD systému?

Pak pro tebe máme super příležitost!

Co tě na pozici čeká:
- vypracování návodek, jejich revize, provádění změn
- aktualizovat seznam nástrojů v dané sérii
- zakládat karty přípravků, nástrojů, strojů
- zpracovávat výrobní karty a aktualizovat kapacitní tabulky
- dělat průvodky
- spolupracovat s dalším týmy na řešení odchylek. postupů, nejasností
- optimalizovat výrobní proces společně se svým týmem

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- praxe na obdobné pozici je vítání, avšak pozice je vhodná i pro absolventy
- praxe v CADu
- dobré komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek