Vložit inzerát

? ABSOLVENTI S NĚMČINOU A ANGLIČTINOU | BRNO ♻️

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

? Máš dokončenou školu a hledáš práci, kde uplatníš své jazykové dovednosti?
? Domluvíš se bez problémů německy i anglicky, a baví Tě komunikace s lidmi?
? Chceš získat neopakovatelnou příležitost pracovat v mezinárodní společnosti s téměř neomezenou možností kariérního posunu? ?

Pošli nám své CV v angličtině, přihoď pár informací o sobě a PŘIDEJ SE K NÁM! ?

Jsme mezinárodní ♻️ společnost a naším cílem je ?% spokojenost každého, kdo se na nás obrátí. Našim zákazníkům poskytujeme nadstandartní péči, jsme pro ně partnerem za každého počasí ☂️ a s našimi produkty pomáháme dělat svět lepším místem ?.

P.S.: Milujeme všechna zvířátka i děti ❤️, náš office je ?&? friendly, takže u nás bývá fakt veselo ?.

Požadavky

? Dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání
? Pokročilá úroveň Němčiny a Angličtiny, oba jazyky aktivně slovem i písmem (min. B2)
? Komunikativní, přátelská, usměvavá a ochotná osobnost, která dobře zapadne do našeho týmu ❤️

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek