Vložit inzerát

EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER | Zlínsko

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenosti s programováním embedded systémů? Láká Vás prostředí české společnosti, kde můžete pracovat na projektech pro opravdové zahraniční hvězdy?

Nebo jsi čerstvý absolvent SŠ nebo VŠ a máš základy, které by bylo třeba ještě vypilovat?

Hledáme nové posily do týmu a máme prostor i pro zaučení šikovných absolventů!
Budete mít na starost návrh a realizaci embedded softwaru primárně v jazyce C.

Požadavky

* min. SŠ vzdělání se zaměřením na IT nebo elektrotechniku
* zkušenost s programováním embedded software v C nebo C++
* alespoň základní znalost angličtiny pro občasnou komunikaci
* znalost mikroprocesorů
* orientace v elektronických schématech

VÝHODOU:
* znalost architektury ARM
* znalost OS - Linux

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek