Vložit inzerát

Operátor výroby 26 000kč až 34 000kč čistého

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Zlín (Zlínský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Hledáme spolehlivé lidi na obsluhu výrobních strojů do třísměnného provozu. Nepožadujeme zkušenosti , ani vzdělání v oboru.

Nemusíš se ničeho bát, jelikož tě všemu naučíme.

Zajistíme ti prohlídku výroby, ať víš, co tě čeká. Práce není fyzicky náročná, zvládne ji kdokoliv a zaručujeme ti zázemí skvělé

společnosti, která si tě bude vážit.

Práce je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

CO BUDETE DĚLAT

  • Obsluhovat výrobní stroje
  • Manipulovat a ukládat výrobky
  • Kontrolovat kvalitu hotových produktů
  • Udržovat stroje, zařízení a pracoviště v čistotě

NABÍZÍME VÁM

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Mzdu od 26 560 – 34 500 Kč
  • Kariérní růst
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu ve firemní jídelně

OD VÁS POŽADUJEME

  • Základní vzdělání
  • Učenlivost
  • Šikovné ruce
  • Týmovost
  • Fyzickou zdatnost

Nástup možný IHNED vše ti zajistíme a vyřídíme za tebe!

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám zavolat na 558 433 323 / 720 986 676

nebo zašli svůj životopis na email ostrava@arwa.cz

Těšíme se na tebe!

Místo pracoviště

Otrokovice

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží