Vložit inzerát

VÝROBNÍ MANAŽER

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného vedoucího výroby, který bude odpovědný za efektivní a bezproblémový chod naší výrobní linky. Hlavním úkolem bude:

- řídit a koordinovat všechny aspekty výroby, od plánování výrobního procesu až po kontrolu kvality výrobků.
- bude mít na starosti vedení týmu pracovníků,
- zajímání se o dodržování bezpečnostních standardů
- zlepšování produktivitních procesů.

Požadavky

- Praxe s vedením výrobní jednotky ve výrobním přostředí
- AJ alespoň na B1 (komunikativní)
- Schopnost řídit tým a motivovat zaměstnance
- Znalost výrobních procesů a technik
- Schopnost efektivně plánovat a organizovat práci
- Schopnost řešit problémy a rozhodovat se v rámci výrobního procesu
- Vynikající komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek