Vložit inzerát

Kvalitář ve výrobě (až 50 000 Kč)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kvalitáře ve výrobě!
Máte zkušenosti z výrobní společnosti s kontrolou kvality, ovládáte metody a nástroje kvality a jste ochoten pracovat ve 2-směnném provozu?

Přihlaste se!

Náplň práce:

- zajišťování a ověřování kvality ve výrobním procesu,
- stanovení opatření vedoucích k nápravě a ověření efektivnosti nápravných opatření
- podpora spolupráce se zákazníkem - analýza příčin neshod
- stanovení okamžitých a podpora činností vedoucích k stanovení trvalých nápravných opatření
- zajišťování a koordinace činností souvisejících s výrobkovými audity
- koordinace, zajišťování a organizace třídění vadného materiálu
- koordinace, podpora a spolupráce s procesní a dodavatelskou kvalitou pro zajištění náprav
- provádění mimořádných i pravidelných školení pracovníků výroby v oblasti kvality

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání nebo praxe v oboru (technické vzdělání je výhodou)
- Alespoň 1 rok praxe minimálně z úseku vstupní, výstupní či mezioperační kontroly kvality ve výrobní společnosti
- Zkušenosti v automotive velkou výhodou
- Znalost anglického jazyka výhodou
- Základní znalost nástrojů kvality
- MS Office - Excel
- Řidičský průkaz skupiny B
- Ochota pracovat ve 2-směnném provozu

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek