Vložit inzerát

DISPONENT/KA LOGISTIKY | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Zajímá vás svět logistiky a hledáte novou výzvu jako DISPONENT/KA LOGISTIKY?
Máte rád/a dynamické prostředí a umíte efektivně řídit tok zboží z bodu A do bodu B? Dorozumíte se anglicky nebo německy? Dokážete udržet klid i v nečekaných situacích a komunikovat s dodavateli a řidiči s lehkostí?

Pokud jste odpověděl/a na výše uvedené otázky ano, pak určitě hledáme právě Vás!

Co vás čeká:
- Budete každodenně komunikovat s řidiči. Samozřejmostí je i optimalizace cest a dopravy.
- Budete řešit objednávky a poptávky od zákazníků.
- Vaší součástí práce bude také cenová tvvorba a akvizice s tím spojená.
- Dále také komunikace s dopravci, práce s PC.

Požadavky

- Praxe na obdobné pozici
- Angličtina nebo němčina (převážně písemná komunikace)
- Komunikativnost, vytrvalost, spolehlivost
- MS Office

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek