Vložit inzerát

Asistent prodeje BAREV až 26 500 Kč!

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme prodejce do obchodní sítě prodeje BAREV! Pokud nemáš žádné zkušenosti, nevadí, vše tě naučíme!

Tvojí náplní bude aktivní přístup na pobočce, asistentská činnost při výběru, aktivní prodej a hlavně - neustálý úsměv :-)

Náplň práce:
- Každodenní kontakt se zákazníky
- Poradenství a prodej produktů
- Navrhování nákupu dalších produktů a služeb
- Práce na pokladně
- Administrativa spojená s chodem prodejny

Pracovní doba: dvousměnný provoz, dle otevírací doby pobočky (6:30-14:00, 10:00-17:30), jednou za čas sobota dopoledne

Smlouva: 1 rok na dobu určitou, poté na dobu neurčitou

Požadavky

- Komunikativnost
- Příjemné vystupování
- Zodpovědnost
- Základní znalost práce na PC

Výhodou, ale ne podmínkou je pro nás člověk, který:
* má zkušenosti s prodejem zboží, ale rádi mezi sebe přivítáme i úplného nováčka
* má řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa
  • Plat: Od 21000 CZK do 26500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek