Vložit inzerát

TECHNOLOG| LOVOSICE

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chtěli byste se podílet na nových projektech? Baví Vás se starat o svěřené linky a zlepšovat jejich efektivitu?

Práce TECHNOLOGA může být náročná, ale důležité je, že za dobře odvedenou prací jsou vidět konkrétní výsledky! :-)

Technolog se nejprve seznámí se stroji a chodem konkrétních linek a následně bude:
- zavádět nové projekty
- komunikovat se zákazníky a vyjednávat s dodavateli
- zodpovídat za současné projekty
- plánovat a zavádět procesní změny
- připravovat časové plány, specifikace, interní směrnice a reporty

Požadavky

Co byste měli splňovat pro pozici TECHNOLOGA?

POŽADAVKY:
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Praxe v oboru 3 roky
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Znalost a pochopení technologického procesu a s tím spojené souvislosti (výrobní standardy, PFMEA, line balancing)
- Znalost a pochopení strojního zařízení výrobní linky
- Orientace v technických výkresech a dokumentaci
- Práce s PC (MS Office)
- Analytické a logické myšlení
- Být aktivním řidičem sk. B

Výhodou Vám bude:
- Vyhláška 50
- Programování PLC a nastavování kamerových senzorů a kamer (Omron, Keyence)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 41000 CZK do 42800 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek