Vložit inzerát

KVALITÁŘ/KA VÝROBY | MIMO AUTOMOTIVE | AŽ 48 000

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme nového člena do našeho týmu na pozici Kvalitář/ka v oblasti výroby v naší plzeňské pobočce. Pokud máte vášeň pro kvalitu, zvládáte číst technickou dokumentaci a ovládáte anglický jazyk, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
* Uvolňování prvních vyrobených kusů a výrobních procesů:
* Procesní audity ve výrobě (aktivní účast kontrolních procesů ve výrobě s cílem zabezpečit odpovídající kvalitu výrobního procesu)
* Namátková kontrola kusů ve výrobě
* Návrhy zlepšovacích procesů vedoucí k optimalizaci výrobních postupů

Požadavky

* SŠ technického směru, ale nebráníme se ani vyučenému uchazeči v oblasti strojírenství s praxí
* Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni B1
* Znalost čtení technické dokumentace
* Znalost práce s měřidly
* Aktivní uživatel MS Office
* Znalost programu SAP výhodou - nikoli podmínkou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek