Vložit inzerát

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ | STROJÍRENSTVÍ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením obchodních jednání? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není problém? Vedení menšího týmu lidí Vás baví?

Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ, který bude mít na starosti:

- vedení menšího týmu prodejních referentů zákaznického servisu
- vedení svěřených projektů
- komunikace se zákazníky a vedení obchodních jednání
- vyjednávání obchodních podmínek, cenotvorby a podílení se na předávájí produktu zákazníkovi
- dohled nad obchodními případy
- podílení se na akvizičních a prodejních akcí
- provádění marketingových průzkumu trhu

Požadavky

- komunikativní úroveň AJ
- praxi v oblasti obchodu
- technický backround
- ŘP skupiny B (ochota občasného cestování)

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 65000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek