Vložit inzerát

Výrobní inženýr až 60 000 Kč|Plzeň |AJ písemně

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se nový člen týmu v Plzni - do úseku engineeringu.

Máš praxi ve výrobním engineeringu nebo máš po vysoké škole - v oblasti elektro či strojní?

Otevřela se nová příležitost pro oblast lakovny.

Budeš mít na starosti:
- výrobní procesy a technologie v úseku lakovny
- řešit případně optimalizace procesů a hledat možnosti ke zlepšení
- práci s technickou dokumentací
- jednání s dalšími úseky ve firmě

Požadavky

* min. VŠ vzdělání fakulty strojní/elektrotechnické nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí v oboru - engineering, lakovna apod.
* mírně pokročilá úroveň anglického jazyka - zejména písemná forma
* praxe v úseku lakovny velkou výhodou
* čtení technické výkresové dokumentace
* pokročilé ovládání MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek