Vložit inzerát

ASISTENT/KA CFO

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě práce s čísly? Nezalekneš se Excelu nebo finančních výkazů? Chceš pracovat v prestižní SW společnosti a získat přesah nejen do oblasti financí, ale také obchodu nebo marketingu? Přihlas se na pozici Asistenta/Asistentky finančního manažera!

Čeká tě:
- Práce v interním systému a Excelu na denní bázi
- Práce s finančními výkazy
- Práce s podklady pro účetní oddělení
- Zpracování cenových nabídek pro obchodní oddělení
- Komunikace v rámci společnosti i s externími partnery či dodavateli
- Prezentace firemních článků na webu společnosti/sociálních sítích
- Ad hoc administrativa pro CFO
- Správa kanceláře
- Tvorba reportů

Prac. doba: core time 8:00-15:00h, zbytek flexibilní
Home office: preference práce na pracovišti, občasná možnost práce z domova po domluvě

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou
- Praxe na podobné pozici výhodou
- Zkušenost práce s finančními výkazy a DPH velkou výhodou
- Znalost MS Excel (každodenní využití, práce s tabulkami)
- AJ - základní komunikativní znalost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek