Vložit inzerát

VEDOUCÍ NÁKUPU | veřejné zakázky

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený nákupčí s víceletou praxí v režimu veřejných zakázek? A to dokonce v oblasti IT? Vedení týmu je pro Vás přirozenou součástí práce?

Dejte mi o sobě vědět, ať nepropásnete tuto výjimečnou pracovní pozici.

Jako VEDOUCÍ NÁKUPU budete zodpovídat za:

- řízení procesu nadlimitních i podlimitních VŘ podke zákona o zadávání veřejných zakázek v oblasti IT
- rozvoj a naplnění cílů menšího týmu
- vedení jednání se zákazníky a dodavateli
- reporting výsledků práce

Požadavky

- zkušenost s nákupem dle zákona o zadávání veřejných zakázek - minimálně 5 let
- znalost obchodního práva (NOZ)
- zkušenosti z oblasti nákupu IT zakázek velikým plus
- schopnost vedení menšího týmu
- spolehlivost a výborné komunikační schopnosti
- řidičské oprávnění skup. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek