Vložit inzerát

MANAŽER PROJEKTU | DOPRAVNÍ STAVBY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete být součástí mimořádného masivního dopravního projektu? Máte již zkušenost s projektovým řízením dopravního stavitelství?

Pokud ano, máte před sebou skvělou možnost!

Připravujeme nové projekty a hledáme někoho, kdo již má v tomto oboru bohaté zkušenosti!

Co budete mít na starosti?

- Dozor nad průběhem stavby s respektem k platným zákonným předpisům a směrnicím
- Spolupráce na procesu vytváření nabídek
- Přímý dohled nad prováděním výstavby s ohledem na požadavky smlouvy, technické dokumentace, harmonogramu, rozpočtu a kvality
- Koordinace činnosti podřízených zaměstnanců a subdodavatelů
- Plánování a objednávání výrobních prostředků a materiálů s dohledem nad včasností a kvalitou dodávek
- Kontrola nákladů a průběžné sledování rozpočtu
- Monitorování dosažení stanovených cílů
- Zajištění dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP)
- Vedení deníku stavebního dění

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
- Autorizační osvědčení jako autorizovaný inženýr nebo technik pro obor dopravní stavby velkou výhodou
- min. 3 letá praxe jako stavbyvedoucí na dopravních stavbách na středně velkých a velkých projektech
- Znalost českého jazyka a porozumění specifické povaze práce na českém trhu
- Mobilita a připravenost pracovat na služebních cestách

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 70000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek