Vložit inzerát

FEM ENGINEER | DEVELOPMENT

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do našeho vývojového týmu hledáme experta na mechaniku těles!

Pokud se domluvíš anglicky a metodu FEM znáš jako své boty - je tato pozice přímo pro tebe!

Náplň práce:
- Vývoj metod pro předzpracování, analýzu, postprocessing a vyhodnocení analýzy konečných prvků pevných těles
- Vývoj materiálových modelů aplikovaných v numerických výpočtech a simulačních analýzách
- Vývoj podvozkových dílů pro aplikace osobních a užitkových vozidel
- Sledování trhu s ohledem na vyspělá softwarová řešení, nové analytické postupy a budoucí trendy v automotive

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Několikaletá zkušenost na obdobné pozici
- Velmi dobrá znalost mechaniky pevných těles
- Znalost metody FEM
- AJ na komunikativní úrovni

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek