Vložit inzerát

PLÁNOVAČ VÝROBY | AŽ 60 000 Kč/měs

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi člověk který si dokáže práci zorganizovat, domluví se anglicky a umí řešit krizové situace?

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY.

Máš zkušenosti na obdobné pozici a chceš to u nás zkusit? Pak nám pošli svůj životopis.

A co bude tvým úkolem:

- Vytvářet pracovní příkazy pro objemovou výrobu se zaměřením na efektivitu výroby a výkon dodávek s ohledem na zásoby hotových výrobků
- Aktivně sledovat plnění plánu ve výrobě
- Udržovat příslušnou strukturu výrobních dat
- Vytváření plánů doplňování surovin a koordinace s dodávkami do závodu
- Hlídání dodacích lhůt
- Aktivně sledovat plnění plánu s dodavatelskými závody
- Účastnit se denních a týdenních setkání dodavatelského řetězce a výrobního týmu

Požadavky

- SŠ nebo VŠ
- dobrá znalost MS Office - zejména Excel
- dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost řešit krizové situace
- angličtina komunikativně
- řidičský průkaz B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 55000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek