Vložit inzerát

ASSET MANAGER | Investice

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného profesionála na pozici Asset manager, který se stane nedílnou součástí dynamického týmu v oblasti investic do nemovitostí. Pokud máte vášeň pro realitní odvětví a chcete se podílet na rozvoji a optimalizaci našeho portfolia, pak hledáme právě vás!

Hlavní náplň práce zahrnuje:

- Správu a rozvoj nemovitostí
- Vytváření strategií pro maximalizaci hodnoty portfolia
- Řízení staveb a rekonstrukcí nemovitostí
- Řízení projektů výstaveb
- Péči o vztahy s nájemci
- Právní a smluvní jednání s existujícími i novými nájemci
- Akvizice a prodeje investic ve střední a východní Evropě
- Akvizice pozemků
- Řízení externích realitních agentů
- Optimalizaci investic do nemovitostí, analýzy cash flow
- Jednání o bankovních smlouvách
- Spolupráci na daňové optimalizaci a řízení daňových poradců

Požadavky

- VŠ vzdělání (ekonomika, finance nebo nemovitosti)
- Anglický jazyk na plynulé úrovni (C1 - denní komunikace)
- Skvělé vyjednávací schopnosti
- Zkušenosti v oblasti rozvoje investic do nemovitostí
- Mezinárodní zkušenosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek