PROCESNÍ INŽENÝR | STŘEDOVÉ KONZOLE A PŘÍSTROJOVÉ DESKY | LIBEREC

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s plánováním výroby a montáží v automobilovém průmyslu? Máš zkušenostiz výrobního či průmyslového inženýrství? Nebo máš zkušenost jako procesový inženýr? Pak neváhej a pošli mi své CV!

Na pozici PROCESNÍ INŽENÝR | STŘEDOVÉ KONZOLE A PŘÍSTROJOVÉ DESKY | LIBEREC budeš mít na starost:

- Plánování složitých výrobních procesů a metod pro interiérové díly (palubní deska/IP)
- Analýza a optimalizace procesů
- Tvorba poptávkových dokumentů a investiční plánování pro dodavatele
- Výpočet kapacity výrobních linek pro závody Antolin
- Analýza a implementace výrobních struktur a procesních toků
- Vedení dokumentace v nástroji pro správu projektů u Antolin

Požadavky

- Zkušenost v oblasti výrobního inženýrství nebo podobné kvalifikace
- Profesionální zkušenost s plánováním výroby a montáže v automobilovém sektoru
- Analytické myšlení, výborné komunikační dovednosti
- Flexibilita, týmová spolupráce, iniciativa
- Aktivní znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek