Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY - LIBEREC

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi z oddělení kvality v oblasti automotive a chcete ji dále rozvíjet? Jednání v angličtině je pro Vás samozřejmostí? Hledáme inženýra kvality, tak se nám přihlaste právě teď!

Co Vás čeká:
Plnit roli QA zástupce v projekčních vývojových týmech - plánovat, koordinovat a reportovat v procesu uvolňování vzorků zákazníkovi.
Aktivně hájit zájmy a požadavky zákazníků v rámci DMCZ.
Provádět analýzy interních problémů výrobků, vypracovávat zprávy a navrhovat nápravná opatření.
Připravovat a provádět auditní činnosti.
Navazovat na spolupráci s ostatními odděleními v rámci projektu.
Podílet se na předání projektu do sériové výroby.

Požadavky

* Min. SŠ technického zaměření
* AJ na dobré komunikativní úrovni pro jednání se zahraničními zákazníky
* Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
* Orientace v technické dokumentaci
* Zkušenosti s řešením reklamací velkou výhodou

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek