Vložit inzerát

ELEKTROINŽENÝR| ELEKTRONIKA A HARDWARE|CESTOVÁNÍ PO EVROPĚ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do rostoucí mezinárodní společnosti v Brně hledáme elektroinženýra! Máte zkušenosti s osazování desky plošných spojů a s údržbou elektronického hardwaru? Znáte průmyslové protokoly (Profinet, Ethernet IP..) a máte vyhlášku? Angličtina Vám není cizí a rádi byste se kariérně posunuli? V tom případě je je tato pracovní příležitost pro Vás ta pravá!

Co bude Vaší náplní práce:
- údržba elektronického hardwaru v souladu s normami
- tvorba elektronického hardwaru a návrh desek plošných spojů (PCBA) dle norem
- testování elektronického hardwaru
- technická podpora pro výrobní tým
- spolupráce s dodavateli a výrobci elektronického hardwaru

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti hardwarové elektroniky
- angličtina B2, němčina výhodou
- zkušenost na obdobné pozici, zejména s návrhem elektronického hardwaru
- znalost metodik
- zkušenost s Altium, Visual Paradigm, Multism, LabVIEW, Matlab a průmyslových protokolů (Profinet, Ethernet IP, CAN open..)
- zkušenost s front-end senzory, výkonovou elektronikou pro spínaní elektromagnetických polí
- zkušenost CAD a ER výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek