Vložit inzerát

PROJECT ENGINEER | JUNIOR/SENIOR

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš ideálně strojní vzdělání? Baví tě projektové řízení? Hledáš novou pracovní výzvu mimo automotive?

Tak čekám na tvůj životopis!

Tato pozice je vhodné také pro šikovné absolventy/ky, kteří by rádi nastartovali svoji kariéru v perspektivní firme!

Na pozici PROJECT ENGINEERA bude tvým úkolem:
- Správa a řízení přidělených projektů, jejich plánování a sledování, správa budgetu
- Komunikace se zákazníky, vyjasnění si požadavků
- Úzká spolupráce s dalšími kolegy
- Práce s výkresovou dokumentací, kontrola správnosti a zanesední požadovných změn ze strany zákazníka

Požadavky

- technické vzdělání- ideálně strojní
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- znalost výkresové dokumentace
- praxe v projektovém řízení

Pokud nemáš přímou zkušenost z prjektového řízení a jsi šikovný absolvent/ka, tak se také ozvi!

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek