Vložit inzerát

Výkonný asistent / Výkonná asistentka TOP Managementu

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

POZICE:
Výkonná asistentka/Výkonný asistent – úzká spolupráce s vedením a majiteli společnosti

Potřebné jazyky: český jazyk – rodilý mluvčí, a Aj na úrovni C1

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha, možnost občasného cestování v rámci Středních Čech
FIRMA: firma s dlouholetou historií a pobočkami po celém světě, nabízející do budoucna lákavé pracovní příležitosti.

Ráda bych nalezla schopného kolegu/ kolegyni, který/ á rád/a pracuje na komplexních administrativních úkolech a umí efektivně jednat s lidmi.

Někoho, kdo se nebojí výzev a koho baví pracovat samostatně na projektech.
Budeš úzce spolupracovat s oddělením strategických plánů a aktivně podporovat vedení společnosti, a proto by Ti efektivita a schopnost rychle se učit neměly být cizí.

Můžeš být i rodič na mateřské/ rodičovské dovolené, co může pracovat flexibilně.

Nabízím inspirativní kolektiv a pohodu na pracovišti.

NÁSTUP co nejdříve, doba neurčitá.

Požadavky

Co tedy potřebuješ?

Hlavně předešlou praxi na obdobné pozici, a pak také -

- Výbornou znalost anglického jazyka a ideálně právní vzdělání či vzdělání zaměřené na lidské zdroje
- Technické schopnosti, alespoň umět velmi dobře pracovat s MS Office
- Excelentní organizační dovednosti a Time-management
- Dobrou náladu a ochotu se učit.

Těším se na Tvé CV:)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek