Vložit inzerát

PLC PROGRAMMER JUNIOR| PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Je PLC programování tvůj obor? Domluvíš se anglicky nebo německy a rád bys pracoval/a na zajímavých projektech po Evropě?

Tak pošli CV!

Hledáme nového člena týmu, který se bude podílet na oživení zařízení nejrůznějších typů a velikostí s PLC řízením od Siemense. Práce bude probíhat v České republice i zahraničí, především v Německu.

Tvé hlavní úkoly budou:
- Programování a testování PLC
- Spolupráce s kolegy na přípravě projektů
- Zprovozňování zařízení a zaškolení zákazníka

Požadavky

- Znalost AJ nebo NJ pro komunikaci s klienty a kolegy a pro pochopení technické dokumentace.
- Zkušenosti s programováním PLC, (Siemens, TIA Portal)
- Ochota cestovat do zahraničí na konkrétní projekty
- ŘP. B
- Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost pro řešení problémů, dodržování termínů a kvality práce

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek