Vložit inzerát

Korektor cizojazyčných textů

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsou Vám blízké cizí jazyky? Ovládáte angličtinu a němčinu? Umíte číst azbuku? Jste puntičkář, co vidí i nepatrnou chybu? Máte cit pro jazyk, gramatiku a syntax?

Přihlaště se na pozici

KOREKTOR CIZOJAZYČNÝCH TEXTŮ!

Tato pozice bude zodpovědná za korektury textu, aby byla zajištěná 100% přesnost obsahu. Budete "poslední zastávkou" před zveřejněním textů na obalech produktů známé mezinárodn společnosti.

Hlavní povinnosti a odpovědnosti

- provádět korektury textu na obalech - aby byl správný, kompletní a konzistentní
- korektury překladů z hlediska formátování a úplnosti
- korektury zdrojových dokumentů z hlediska gramatiky, pravopisu, úplnosti, správnosti a konzistence
- podpora vlastního týmu a spolupráce s týmy IT, marketingu při doporučování zlepšení procesů a systémů

Požadavky

- znalost systému, gramatiky českého, anglického a německého jazyka
- znalost dalšéích jazyků výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek