Vložit inzerát

TECHNICKÝ OBCHODNÍ REPREZENTANT | textilní průmysl

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi s chemickými procesy a znalost textílií? Jste zkušený obchodník nebo Vás obchod láká? Domluvíte se anglicky?

Jako Technický obchodní reprezentant budete mít na starosti:

Navštěvování zákazníků za účelem získání nových obchodních příležitostí
Vedení obchodních projektů
Provádění a vedení zkoušek v technické laboratoři
Příprava materiálů a prezentací pro zákazníky

Požadavky

Zkušenost s chemickými procesy a textilním průmyslem - ať už ze školy nebo z praxe na pracovišti
Zkušenost s obchodní činností velkou výhodou
Praxe v laboratoři a technickém centru
Reprezentativní vystupování
Velmi dobrá znalost AJ (zákazníci ze zahraničí - prezentace projektů zákazníkům)
Ochota cestovat za zákazníky

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek