Vložit inzerát

CLOUD ARCHITEKT | PRAHA | 90 - 120 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsme inovativní technologická společnost, která hledá vášnivého a zkušeného Cloud Architekta k posílení našeho týmu v oblasti moderních IT řešení.

Náplň práce:
Navrhování a implementace komplexních cloudových architektur.
Řízení strategie a bezpečnosti v cloudu.
Spolupráce s týmy pro zajištění optimálních výsledků.
Nastavování a udržování cloud governance a infrastrukturních politik.
Aktivní sledování novinek v oblasti cloudových technologií.

Požadavky

Minimálně 3 roky zkušeností s cloudovými technologiemi (preferovaně AWS nebo Azure).
Schopnost navrhovat a implementovat bezpečné a škálovatelné clouddové architektury.
Silné komunikační dovednosti a schopnost týmové práce.
Certifikace v oblasti cloudových technologií je výhodou.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek