Vložit inzerát

SALES MANAGER | STROJÍRENSTVÍ | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost z výrobní společnosti v obchodním oddělení? Domluvíš se anglicky?

Chtěl/a bys pracovat ve strojírenské firmě a komunikovat se zajímavými zákazníky po celém světě?

Tak pošli CV!

Na pozici SALES MANAGER bude tvým úkolem:
- Příjem a zpracování poptávek od zákazníků
- Pravidelná komunikace se současnými zákazníky a péči o jejich potřeby a požadavky
- Spolupráce s odbornými úseky (technologie, konstrukce) při přípravě nabídek
- Zajištění, že veškeré obchodní dokumenty splňují právní a interní požadavky společnosti
- Podílet se na akvizicích
- Pravidelné reportování výsledků
- Sledování novinek ve strojírenství a obchodničině

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technické zaměření
- předchozí zkušenost jako obchodní manažer/zástupce
- anglický jazyk na výborné úrovni
- zkušenost z výrobní společnosti
- ŘP. B (aktivní řidič)
- dobrá znalost MS Office
- výborné komunikační schopnosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek