Vložit inzerát

Zástupce vedoucí prodejny

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás kontakt s lidmi a máte praxi v obchodě jako prodavač/-ka, zástupce vedoucího prodejny ?

Dokáže koordinovat tým lidí a zároveň Vám nedělá problém práce na PC?

Pokud se také dokážete alespoň základně domluvit v německém nebo anglickém jazyce, pak jste náš člověk!

Jako Zástupce vedoucího prodejny budete:
- podílet se na zajištění bezproblémového chodu prodejny
- komunikovat se zákazníky
- podílet se na zaučování a motivaci asistentů prodeje
- doplňovat zboží a také občasně pracovat na prodejně
- řešit reklamace

Požadavky

- SŠ vzdělání
* NJ nebo AJ na mírně pokročilé úrovni, schopnost se domluvit
- zkušenost s prodejem, vedením kolektivu, kontakt se zákazníkem
- velmi dobrá znalost práce v MS Office
- časová flexibilita
- pozitivní přístup k zákazníkům
- řidičský průkaz skupiny B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek