Vložit inzerát

MANAŽER KVALITY| SLUŽEBNÍ VOZIDLO

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš manažerské zkušenosti v oblasti kvality? Máš praxi s vedením přímých podřízených? Láká tě prostředí mezinárodní automotive společnosti? Zvládáš komunikovat v AJ na denní bázi?

Dej nám o sobě vědět, hledáme právě TEBE!!!

Náplň práce:

* řízení oddělení kvality - zákaznická, dodavatelská, interní
* provádění nápravných opatření
* koordinace nových projektů
* reporting
* denní komunikace se zahraničním managementem
* tvorba dokumentace
* vedení a školení zaměstnanců v oblasti kvality
* optimalizace procesů v oblasti kvality

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* AJ na komunikativní úrovni B2
* zkušenosti na manažerské pozici v oblasti kvality min. 3 roky
* znalost PPAP, FMEA, 8D, APQP, ISO 9001
* zkušenost s vedením týmu

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek