Vložit inzerát

HR Specialista| až 60 000 Kč, možnost s krátkou praxí

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Je personalistiku a jednání s lidmi to, co Tě baví a naplňuje?

Poradíš si jak s nábory, tak s personální agendou?

Právě přijmeme kandidáta/-ku na pozici HR Specialista v Plzni.

Pozice je vhodná jak pro zkušeného, tak i méně zkušeného kandidáta v oblasti personalistiky a HR. Na pozici bude důkladné zaučení a možnost případné podpory i v rámci praxe.

Na co se můžeš těšit jako HR Specialista?
- příprava pracovních smluv
- nábor zaměstnanců
- řešení personální agendy
- jednání se zaměstnanci a vyřizování požadavků
- zařizování školení zaměstnanců
- jednání s různými institucemi

Jedná se o práci pro menší společnost, která má zaměstnance pouze v kmenovém stavu - tedy nejsou zde agenturní zaměstnanci.

Zaujali jsme Tě? Pojď to k nám zkusit!

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pracovní pozici nejlépe alespoň 2 roky
- Praxe z výrobní společnosti výhodou
- Základní znalost anglického nebo německého jazyka
- Řidičský průkaz sk. B
- Organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek