Vložit inzerát

SUPERVIZOR VÝROBY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Náplň práce:
- Zajištění plynulého chodu výroby: Jste klíčovou osobou zajišťující bezproblémový průběh výrobního procesu.

- Řízení výrobního týmu: Vedete a motivujete tým do 20 lidí, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

- Plnění cílů společnosti: Vaše práce přispívá k dosažení firemních cílů a úspěchu.

- Odpovědnost za LEAN oblast: Aktivně pracujete na implementaci LEAN principů pro zvýšení efektivity.

- Spolupráce s ostatními odděleními: Jste spojovacím článkem mezi výrobou a ostatními částmi organizace.

- Reporting: Pravidelně poskytujete zprávy o výkonnosti výroby.

Požadavky

- SŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ - denní využití
- zkušenosti na obdobné pozici
- znalost vstřikovacích technologií
- výhodou znalost automotive metod jako např. PPAP, FMEA,
SPC

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 65000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek