Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER | VÝROBNÍ PROJEKTY | ZÁKAZNÍCI

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenos s řízením výrobních zakázek? Dotahuješ úkoly do konce? Domluvíš se anglicky?

To vše je potřeba na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER se zaměřením na zákaznické výrobní projekty.

Na této pozici bude tvým úkolem:
- Plánování, koordinace a optimalizace časového plánu projektu.
- Monitorování aktivit během projektu.
- Řízení projektu s cílem úspěšného dokončení.
- Kontrola nákladů, cílů, efektivity a kvality.
- Komunikace se zákazníky, dodavateli a dalšími kolegy
- Jednání o možných úpravách specifikace projektu.
- Pravidelný reporting o vývoji projektu vedení a klientovi.
- Správa kompletní dokumentace projektu.

Požadavky

- technické vzdělání
- praxe jako projektový inženýr/ projektový manažer
- praxe ve výrobní společnosti
- anglický jazyk na komunikativní úrovni (mluvená i písemná forma)
- komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek