Vložit inzerát

UI designer | FULL REMOTE | Designing New User Interface

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi talentovaný UI designér? Rád převezmeš vedoucí roli při návrhu nového uživatelského rozhraní?
Chceš být součástí vývojového týmu, vést nový vývoj od počátečního konceptu až po finální výsledek?

Máme pro tebe zaujímavou pozici pro významnou medzinarodní firmu, která se zabýva stavebním softwearem.

Náplň práce :

- Spolupráce s produktem a vývojáři na vytvoření uživatelsky přívětivého rozhraní.
- Vytváření nápadů pro jednoduchý design, od konceptu až po finální provedení.
-Definování požadavků pro vývojáře.
-Návrh uživatelského rozhraní.
-Sledování trendů v designu a technologiích.
-Analýza a řešení zpětné vazby od zákazníků.
-Udržování kvality rozhraní v produktu.
-Výzkum uživatelů a hodnocení jejich zpětné vazby.
-Stanovení návrhových směrnic a standardů.

Požadavky

- Zkušenosti s UI designem,min. 2 roky ideálně v oblasti CAD nebo desktopových aplikací.
- Dovednosti v návrhu softwaru (Figma, Photoshop, Illustrator atd.).
- Silné analytické a kreativní schopnosti.
- Schopnost prezentovat a komunikovat s ostatními.
- Dobrá znalost angličtiny.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek