Vložit inzerát

PROCESNÍ INŽENÝR | SVAŘOVÁNÍ

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Náplň práce:

- Zlepšení procesů: Budete mít na starosti zlepšování procesů v oblasti bezpečnosti, kvality, nákladů, rychlosti a implementace nových procesů a zařízení.

- Účast v týmových projektech: Budete aktivně zapojeni do projektů 6-Sigma a budete členem týmu, který doporučuje a implementuje neustálá zlepšení a účastní se workshopů rychlého zlepšování.

- Analýza a řešení problémů: Budete provádět analýzu selhání procesů a navrhovat nápravná opatření.

- Komunikace opatření: Budete řešit návrhy a nápravná řešení od výrobního týmu.

Požadavky

- VŠ technické vzdělání nebo SŠ a alespoň 3 roky praxe na odpovídající pozici
- zkušenosti se svařováním
- komunikativní znalost AJ
- výhodou znalost AutoCAD
- výhodkou zkušenosti s LEAN

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek