Vložit inzerát

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Připojte se k nám a stanete se klíčovým článkem v našem týmu, který usiluje o dosažení maximálního standardu kvality pro naše zákazníky. Tato pozice nabízí vzrušující výzvy a příležitosti pro inženýry s vášní pro kvalitu.

Náplň práce:
Podpora zákaznické a procesní kvality: Budete mít možnost aktivně přispívat k dosahování a udržení vysoké úrovně zákaznické a procesní kvality.

Reklamační řízení: Budete supervidovat, analyzovat, koordinovat a vést reklamační procesy u našich zákazníků, abyste zajistili rychlou a efektivní reakci na jejich potřeby.

Reporting: Budete vést a aktualizovat reporty v souvislosti s reklamacemi od zákazníka, což přispívá k transparentnosti a efektivnímu řízení.

Meetingy se zákazníkem: Pravidelně budete vést schůzky se zákazníkem, abyste zajišťovali, že jejich potřeby a očekávání jsou plně uspokojeny.

Správa dokumentace: Budete mít na starosti správu dokumentace v souladu s normami ISO, IATF, VDA a dalšími relevantními standardy.

Podpora při auditech: Budete poskytovat podporu při interních a externích auditních procesech, abyste zajistili soulad s normami a standardy.

Požadavky

- SŠ s maturitou
- aktivní znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou
- znalost metod a norem (PPAP, MSA, 8D, SPC, FMEA, IATF, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 14001)
- zkušenost v oboru alespoň2 roky
- schopnost týmové práce
- dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, analytické myšlení

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek