Vložit inzerát

VÝVOJÁŘ V CHEMICKÉM PRŮMYSLU | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici vývojáře v chemickém průmyslu, nebo v chemické laboratoři? Dorozumíte se anglicky? Tak mi neváhejte zaslat Vaše CV.

Co budete mít na starosti na pozici VÝVOJÁŘ V CHEMICKÉM PRŮMYSLU | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY:

Inovace materiálů pro automobilový průmysl s důrazem na akustické povlaky a povlaky pro odolnost proti opotřebení
Úpravy receptur v laboratorním prostředí pro dosažení požadovaných technických parametrů
Realizace laboratorních testů nových materiálů a poskytování technické podpory zákazníkům při začleňování těchto inovací do jejich výrobků

Požadavky

VŠ chemického zaměření
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Požadován ŘP B
Znalost MS Office
Proaktivní přístup a samostatnost
Zodpovědnost, důslednost a spolehlivost
Praxe s recepturami a NJ výhodou

Místo pracoviště

Hrádek nad Nisou

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek