Vložit inzerát

IT SPECIALISTA |MICROSOFT 365| BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti minimálně 2 roky na pozici Microsoft 365 engineera?
Chtěli byste pracovat v mezinárodním týmu a dále se rozvíjet?

Máme pro Vás zajímavou pozici v mezinárodní firmě.

Náplň práce:

*Poskytování 2. a 3. úrovně podpory pro Microsoft Teams, Microsoft Teams Phone a SharePoint.
*Rozvoj Office 365, včetně technické implementace.
*Vývoj a údržba automatizačních skriptů PowerShell.
*Koučink a podpora uživatelů
*Spolupráce na projektech zaměřených na zvyšování produktivity a digitalizaci procesů.

Požadavky

*SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT.
*min.2 roky praxe na obdobné pozici.
*Velmi dobré znalosti PowerShell a Microsoft 365.
*Dovednosti v oblasti vedení technické dokumentace.
*Výborná znalost angličtiny v psané i mluvené formě.
*Znalost Microsoft Graph je výhodou.
*Certifikace od Microsoftu jsou výhodou.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 0 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek