Vložit inzerát

ADMINISTRÁTOR LINUX | bez angličtiny | až 80 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Umíš pracovat s Linux serverem na úrovni administrace? Ovládáš administraci a konfiguraci sítí? Nezalekneš se ani skriptování v Bashi?

Pokud je ti sympatické prostředí ryze české společnosti, kde nemusíš držet pohovotovosti ani on call, tak stojíš na správném inzerátu!

Co budeš mít na starosti na pozici ADMINISTRÁTORA LINUX:

* kompletní správa, údržba a zajištění bezpečnosti na všech Linux (80 %) a Windows (20 %) serverech společnosti
* administrace a správa široké IT infrastruktury, která čítá 300 serverů ve dvou datacentrech
* instalace a podpora interních aplikací
* správa DevOps
* rozvoj bezpečnostní politiky

Požadavky

* praxe na pozici Linux administrátora nejméně 1 rok
* znalost administrace a konfigurace aktivních síťových prvků a sítí
* znalost protokolu TCP/IPv4/IPv6
* znalost provozu a konfiguraci služeb - Apache, Tomcat, MySQL, PostgreSQL,...
* zkušenost se skriptováním v Bashi
* zkušenost s virtualizací

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek