Vložit inzerát

ASISTENT STAVBYVEDOUCÍ | DOPRAVNÍ STAVBY| PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste absolventem školy se zaměřením na stavebnictví a hledáte si práci?

Nebo již máte krátkou zkušenost ve stavebnictví, a chcete se do boudoucna stát stavbyvedoucí/m?

Nyní hledáme kandidáty na roli ASISTENT STAVBYVEDOUCÍ na dopravní stavby pro rostoucí mezinárodní stavební firmu!

A co se denně budete učit a v čem budete růst?

- Budete se podílet na řízení stavebních projektů v souladu s platnými právními předpisy a směrnicemi a denně pomáhat stavbyvedoucímu, a zastupovat ho/ji v případě nutnosti.
- Aktivně spolupracovat na přípravě nabídek.
- Asistovat při dohledu nad průběhem staveb, dbát na dodržení podmínek smlouvy, technické dokumentace, harmonogramu, rozpočtu a stanovených standardů kvality.
- Naučíte se koordinovat práci dělníků a podřízených stavbyvedoucímu.
- Naučíme Vás plánovat a provádět nákupy materiálu a vybavení, s důrazem na dodržení termínů a kvalitu dodávek.
- Pravidelně monitorovat náklady a udržovat kontrolu nad rozpočtem projektu a jeho plánovaným průběhem

Požadavky

- vzděláni stavebního směru
- zájem o stavebnictví v oblasti dopravních staveb
- ideálně znalost Excel
- znalost AJ min. A2
- ochota cestovat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek