Vložit inzerát

PROPERTY MANAGER/KA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás organizace, komunikace s lidmi, rádi máte věci pod kontrolou a udržujete si přehled? Pro našeho významného klienta obsazujeme pozici Administrativního property managera se zaměřením na bytové jednotky. Na pozici se můžete rychle kariérně posunout do samostatného property managementu!

Čeká Vás:
- Administrativa spojená se správou objektu (nájemní smlouvy, protokoly, přejímání prostor, splátkové kalendáře,..)
- Správa objektu bytových jednotek
- Komunikace se zákazníky/nájemníky
- Delegace vyřizování oprav
- Podílení se na zavádění systému pro správu objektu

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Zkušenosti na podobné pozici
- Administrativní zkušenosti (práce se smlouvami, protokoly,..)
- Zkušenosti se zaváděním systému výhodou
- AJ min. B1
- Znalost práce v MS Office

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek