Vložit inzerát

LEAN ENGINEER | LIBEREC

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s Lean managementem a hledáním úspor? Dorozumíte se anglicky? Vyznáte se v technické dokumentaci? Tak mi neváhejte zaslat Vaše CV.

- Implementace konceptů Lean výroby a logistiky a zaškolování ostatních oddělení
- Sestavování potřebné dokumentace pro projekty
- Monitorování procesů, vytváření standardních pracovních postupů a školení zaměstnanců
- Standardizace pracovišť a jejich zařízení s důrazem na vizualizaci
- Aktivní hledání možností úspor, předkládání návrhů na optimalizaci procesů a identifikaci oblastí plýtvání
- Udržování aktuálního layoutu závodu s ohledem na tok materiálů a logistiku

Požadavky

-Vzdělání SŠ / VŠ technického či ekonomického zaměření
- AJ na úrovni min. B1 slovem i písmem (znalost technických slovíček v AJ)
- Praxe min. 2 roky na obdobné pozici jako LEAN specialista
- Znalost Six Sigma a principů štíhlé výroby
- Vynikající orientace v technické dokumentaci a výkresech
- Schopnost efektivní komunikace, prezentace a zručnost

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek