Vložit inzerát

Obchodní manažer

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Výjimečná pracovní příležitost pro zkušené a inspirující obchodní manažery z oblasti služeb, jejichž silnou stránkou je vedle silné prozákaznické orientace profesionání vedení a motivace týmu.

Na pozici OBCHODNÍ MANAŽER budete zodpovídat za:

- poskytování zákaznických služeb obchodním partnerům společnosti
- vedení a motivace týmu obchodníků
- nastavování a dohled nad dodržováním obchodních standard
- zvyšování spokojenosti zákazníků
- rozvíjení nových obchodní příležitostí
- udržování dobrých vztahů s klíčovými obchodními partnery společnosti
- zisk nových zákazníků v rámci ČR

- řízení obchodu a plnění rozpočtu, plánů a KPIs

- rozvoj prodejních kompetencí týmu

- koordinace propagačních aktivit, prodejní kampaně
- monitoring, anlýza trhu

Požadavky

- zkušenost na pozici obchodního manažera v oblasti služeb minimálně 4 roky
- praxe a důraz na vedení a motivaci týmu nutností
- výborné komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
- orientace na zákazníka
- angličtina na pokročié úrovni pro komunikaci s mezinárodním managementem
- praxe s prodejními technikami a umění předávat své znalosti
- schopnost rychle vyhodnotit situaci, pracovat podl tlakem, dělat dobrá a rychlá rozhodnutí
- řidičský průkaz skupiny B
- energický a nadšený přístup k poráci

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 80000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek