Vložit inzerát

SAP S4/HANA - implementace

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme vášnivého SAP Specialistu, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám provádět implementaci SAP S4/HANA. Jsme přesvědčeni, že inovace a neustálé zlepšování jsou klíčem k úspěchu, a proto hledáme jedince, kteří sdílejí naši vášeň a odhodlání.

Popis pracovní pozice:

Implementace a konfigurace SAP S4/HANA pro naše klienty.
Řešení technických a funkčních problémů spojených s implementací SAP S4/HANA.
Spolupráce s týmem a klienty na identifikaci a plánování potřeb a požadavků.
Poskytování technické podpory a školení klientů v oblasti SAP S4/HANA.
Aktivní účast na dokumentaci a testování systémových změn.
Dodržování a propagace nejlepších postupů a standardů v oblasti SAP implementací.

Požadavky

Zkušenosti s implementací SAP S4/HANA.
Silné technické dovednosti v oblasti SAP.
Schopnost komunikovat efektivně a spolupracovat v týmu.
Analytické a řešitelské schopnosti.
Schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat termíny.
Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo ekvivalentní.
Znalost ABAP

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek